stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (14-15/10)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (14-15/10)

Α’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Ηράκλειο Δόξα Βύρωνος
2 - 1
14/10/2017 16:00
Ήφαιστος Περιστ. Θρίαμβος Αθηνών
2 - 0
15/10/2017 16:00
Θρίαμβος Χαϊδ. Αγία Παρασκευή
2 - 2
15/10/2017 16:00
ΠΑΟ Ρουφ Μικρασιατικός Καισ.
1 - 0
15/10/2017 16:00
Κένταυρος Βριλ. Άγιοι Ανάργυροι
1 - 2
15/10/2017 16:00
Αθηναϊκός Παλαιό Φάληρο
0 - 1
15/10/2017 16:00
Τράχωνες Αλίμου – Τερψιθέα
2 - 0
15/10/2017 16:30
Νέα Ιωνία Ολυμπιακός Λιοσίων
0 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ήφαιστος Περιστ. 10 7 0 3 12 - 8+4 21
2 Αγία Παρασκευή 10 6 2 2 18 - 10+8 20
3 Τράχωνες Αλίμου 10 6 2 2 16 - 8+8 20
4 Άγιοι Ανάργυροι 10 6 1 3 16 - 8+8 19
5 Ολυμπιακός Λιοσίων 9 5 3 1 11 - 5+6 18
6 Ηράκλειο 10 5 2 3 20 - 14+6 17
7 ΠΑΟ Ρουφ 10 5 2 3 13 - 10+3 17
8 Παλαιό Φάληρο 10 4 4 2 13 - 9+4 16
9 Δόξα Βύρωνος 10 3 2 5 7 - 9-2 11
10 Θρίαμβος Χαϊδ. 10 3 2 5 10 - 15-5 11
11 Κένταυρος Βριλ. 10 3 2 5 10 - 15-5 11
12 Θρίαμβος Αθηνών 10 3 1 6 10 - 15-5 10
13 Τερψιθέα 10 3 1 6 13 - 21-8 10
14 Μικρασιατικός Καισ. 9 2 1 6 9 - 14-5 7
15 Νέα Ιωνία 10 2 1 7 10 - 20-10 7
16 Αθηναϊκός 8 1 2 5 6 - 13-7 5
Α’ Κατηγορία 2ος όμιλος
 

Match Score
14/10/2017 16:00
Φωστήρας Ηλ. Χαλάνδρι
1 - 1
14/10/2017 16:00
Άγιος Θωμάς Διάνα Ηλ.
1 - 3
14/10/2017 16:00
Πανερυθραϊκός Χαϊδάρι
1 - 1
14/10/2017 16:00
Πεύκη Αθηναΐδα
1 - 1
15/10/2017 11:00
Σούρμενα Πετράλωνα
1 - 0
15/10/2017 16:00
Χολαργός Χαραυγιακός
0 - 0
15/10/2017 16:00
ΓΣ Αργυρούπολης Άρης Πετρ.
1 - 3
15/10/2017 16:00
Ηλιούπολη ΑΟ Περιστερίου
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Άρης Πετρ. 10 7 3 0 24:8+16 24
2 Πετράλωνα 10 7 2 1 16:5+11 23
3 Χαραυγιακός 10 6 4 0 23:7+16 22
4 Σούρμενα 10 4 3 3 16:13+3 15
5 Πεύκη 10 4 3 3 13:11+2 15
6 Χαλάνδρι 10 3 4 3 13:10+3 13
7 Χολαργός 10 3 4 3 12:9+3 13
8 Πανερυθραϊκός 10 3 4 3 7:70 13
9 Χαϊδάρι 10 3 3 4 14:12+2 12
10 ΓΣ Αργυρούπολης 10 2 6 2 12:120 12
11 ΑΟ Περιστερίου 10 3 2 5 14:140 11
12 Διάνα Ηλ. 10 3 2 5 12:17-5 11
13 Ηλιούπολη 10 3 1 6 9:15-6 10
14 Φωστήρας Ηλ. 10 2 3 5 9:19-10 9
15 Αθηναΐδα 10 1 5 4 9:19-10 8
16 Άγιος Θωμάς 10 1 1 8 8:33-25 4
Β’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Κοψαχείλα – Καματερό
2 - 1
14/10/2017 16:00
Άμιλλα Περιστ. – ΓΣ Καισαριανής
2 - 1
14/10/2017 16:00
Αίμος Πετρ. – Ιάσων
0 - 1
15/10/2017 11:00
Αγία Ελεούσα – Αλσούπολη
1 - 2
15/10/2017 11:00
Χαλκηδονικός – Δάφνη Παλ. Φαλ.
1 - 2
15/10/2017 16:00
Κολωνός – Νέα Σμύρνη
4 - 2
15/10/2017 16:00
ΑΕ Μεταμόρφωσης – Λυκόβρυση
1 - 1
15/10/2017 16:00
ΑΟΝ Αργυρούπολης – Φοίνικας Περιστ.
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Δάφνη Παλ. Φαλ. 9 7 2 0 18:4+14 23
2 Κοψαχείλα 9 7 0 2 18:8+10 21
3 Αίμος Πετρ. 9 5 1 3 26:15+11 16
4 Αλσούπολη 9 5 1 3 11:9+2 16
5 Λυκόβρυση 9 4 3 2 17:8+9 15
6 ΑΕ Μεταμόρφωσης 9 3 6 0 13:4+9 15
7 Ιάσων 9 4 2 3 9:8+1 14
8 ΑΟΝ Αργυρούπολης 9 4 2 3 9:10-1 14
9 Καματερό 9 3 4 2 10:7+3 13
10 Κολωνός 9 4 1 4 16:18-2 13
11 Φοίνικας Περιστ. 9 3 2 4 15:12+3 11
12 Άμιλλα Περιστ. 9 3 1 5 10:22-12 10
13 Αγία Ελεούσα 9 2 2 5 6:13-7 8
14 ΓΣ Καισαριανής 9 1 3 5 4:8-4 6
15 Νέα Σμύρνη 9 1 0 8 6:27-21 3
16 Χαλκηδονικός 9 0 2 7 3:18-15 2
Β’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Υμηττός – Αστέρας Ζωγρ.
1 - 0
14/10/2017 16:00
Κεραμεικός – Μελίσσια
4 - 0
14/10/2017 16:00
Ποσειδών Γλυφ. – Αρμενική
1 - 0
14/10/2017 16:00
Ελευθερούπολη – Αττικός
3 - 1
14/10/2017 16:00
Λαύρα Αργ. – Κηπούπολη
2 - 0
15/10/2017 16:00
Αμπελόκηποι – Απόλλων Χαλ.
0 - 2
15/10/2017 16:00
Χρυσούπολη – Άγιαξ Ταύρου
2 - 3
15/10/2017 16:00
Ιλίσια 2004 – Βριλήσσια
0 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Ελευθερούπολη 9 6 2 1 14:7+7 20
2 Άγιαξ Ταύρου 9 6 2 1 23:6+17 20
3 Απόλλων Χαλ. 9 7 1 1 22:5+17 22
4 Βριλήσσια 9 5 3 1 11:4+7 18
5 Κηπούπολη 9 5 2 2 12:6+6 17
6 Αστέρας Ζωγρ. 9 5 1 3 10:8+2 16
7 Υμηττός 9 4 1 4 12:14-2 13
8 Ιλίσια 2004 9 3 3 3 8:7+1 12
9 Λαύρα Αργ. 9 3 3 3 7:9-2 12
10 Αμπελόκηποι 9 3 3 3 9:14-5 12
11 Ποσειδών Γλυφ. 9 3 1 5 4:10-6 10
12 Μελίσσια 9 2 1 6 5:15-10 7
13 Αττικός 9 1 3 5 5:12-7 6
14 Χρυσούπολη 9 1 3 5 10:18-8 6
15 Κεραμεικός 9 1 1 7 9:17-8 4
16 Αρμενική 9 0 4 5 6:15-9 4
Β’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
ΑΟ Ιλίου – Παπάγος
1 - 0
14/10/2017 16:00
Αναγέννηση Πετρ. – Θύελλα Αγ. Δημ.
2 - 2
14/10/2017 16:00
Παράδεισος – Ατρόμητος Χαλ.
1 - 2
14/10/2017 16:00
Καλαμάκι – Γαλάτσι
0 - 0
15/10/2017 16:00
Ανθούπολη – ΑΟ Γλυφάδας
2 - 0
15/10/2017 16:00
Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Βύρων
1 - 0
15/10/2017 16:00
Άρης Χολαργού – Γκυζιακός
2 - 0
15/10/2017 16:00
Θεμιστοκλής – Ιεράπολη
1 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΑΟ Ιλίου 9 8 1 0 17:4+13 25
2 Θύελλα Αγ. Δημ. 9 6 2 1 16:5+11 20
3 Γαλάτσι 9 5 2 2 15:10+5 17
4 Ατρόμητος Χαλ. 9 5 1 3 17:10+7 16
5 Άγιος Δημήτριος 9 4 3 2 8:3+5 15
6 ΑΟ Βύρων 9 4 2 3 14:6+8 14
7 Ιεράπολη 9 4 2 3 7:9-2 14
8 Παράδεισος 9 4 1 4 10:100 13
9 Γκυζιακός 9 3 3 3 8:80 12
10 Άρης Χολαργού 9 3 1 5 8:12-4 10
11 Παπάγος 9 3 1 5 10:15-5 10
12 ΑΟ Γλυφάδας 9 3 0 6 9:14-5 9
13 Αναγέννηση Πετρ. 9 2 3 4 12:20-8 9
14 Θεμιστοκλής 9 2 1 6 10:17-7 7
15 Ανθούπολη 9 2 1 6 8:18-10 7
16 Καλαμάκι 9 1 2 6 4:12-8 5
Γ’ Κατηγορία 1ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
ΠΟ Ψυχικού – Βοτανικός
2 - 0
14/10/2017 16:00
Φοίνικας Καλλ. – Ταταύλα
1 - 2
15/10/2017 11:00
Απόλλων Περιστ. – Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ.
1 - 1
15/10/2017 11:00
Πανθησειακός – Διαγόρας Αιγάλεω
1 - 2
15/10/2017 11:00
Αίας Αθηνών – Ελπίδα Αγ. Αναργ.
1 - 5
15/10/2017 16:00
Μαρούσι – Ελαφρά Ταξιαρχία
0 - 1
15/10/2017 16:00
Ιπποκράτης – Παγκράτι
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΠΟ Ψυχικού 7 6 1 0 17:4+13 19
2 Παγκράτι 7 5 1 1 14:4+10 16
3 Ελπίδα Αγ. Αναργ. 7 5 0 2 14:8+6 15
4 Ταταύλα 7 4 1 2 15:8+7 13
5 Διαγόρας Αιγάλεω 7 4 1 2 13:10+3 13
6 Ιπποκράτης 7 4 1 2 9:8+1 13
7 Ελαφρά Ταξιαρχία 7 4 0 3 7:9-2 12
8 Βοτανικός 7 3 0 4 12:11+1 9
9 Δούρειος/Ολυμπιακός Κυψ. 7 2 2 3 9:11-2 8
10 Φοίνικας Καλλ. 7 2 1 4 12:13-1 7
11 Μαρούσι 7 2 1 4 7:10-3 7
12 Πανθησειακός 7 2 1 4 4:8-4 7
13 Απόλλων Περιστ. 7 0 2 5 2:10-8 2
14 Αίας Αθηνών 7 0 0 7 7:28-21 0
Γ’ Κατηγορία 2ος όμιλος

Match Score
14/10/2017
Αστέρας Χαϊδ. – ΑΕ Ιλίου
4 - 2
14/10/2017
Άτλας Κυψέλης – ΑΕ Περιστερίου
3 - 3
15/10/2017 10:30
Ερμής Ηρακλείου – ΠΑΣ Αθηνών 1966
3 - 1
15/10/2017 11:00
Κεραυνός Πετρ. – ΑΟ Κωφών
3 - 1
15/10/2017 11:00
Ειρήνη Πετρ. – Νεοπεντελικός
0 - 5
15/10/2017 13:15
Αστέρας Εξαρχείων – Προμηθέας
1 - 0

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νεοπεντελικός 7 5 2 0 21:5+16 17
2 Ερμής Ηρακλείου 7 4 2 1 15:8+7 14
3 Αστέρας Χαϊδ. 7 4 1 2 25:11+14 13
4 ΑΕ Ιλίου 7 4 1 2 16:11+5 13
5 Αστέρας Εξαρχείων 7 3 2 2 7:9-2 11
6 Κεραυνός Πετρ. 6 3 1 2 12:8+4 10
7 Ηρακλής Περιστ. 6 2 4 0 9:5+4 10
8 Άτλας Κυψέλης 6 3 1 2 14:15-1 10
9 ΑΕ Περιστερίου 5 2 1 2 8:80 7
10 ΑΟ Κωφών 6 1 1 4 8:16-8 4
11 Ειρήνη Πετρ. 6 1 0 5 4:17-13 3
12 Προμηθέας 6 0 1 5 6:18-12 1
13 ΠΑΣ Αθηνών 1966 6 0 1 5 3:17-14 1
Γ’ Κατηγορία 3ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Τριφυλλιακός – Ορφέας Αιγάλεω
1 - 0
14/10/2017 16:00
Κηφισιά 2010 – Πράσινα Πουλιά
2 - 1
15/10/2017 09:30
Γαλαξίας – Τόλμη Περιστ.
1 - 0
15/10/2017 11:00
ΑΕ Αιγάλεω – Εθνικός Αστέρας
2 - 2
15/10/2017 11:30
Φωστήρας Καισ. – Κορωνίδα
0 - 1
15/10/2017 16:00
Αρίων – Θύελλα Περιστ.
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Κηφισιά 2010 7 6 1 0 24:9+15 19
2 Ορφέας Αιγάλεω 7 4 2 1 11:8+3 14
3 Κορωνίδα 7 4 2 1 7:4+3 14
4 Τριφυλλιακός 7 4 2 1 11:9+2 14
5 Εθνικός Αστέρας 6 3 2 1 21:11+10 11
6 ΑΕ Αιγάλεω 6 2 3 1 11:9+2 9
7 Θύελλα Περιστ. 6 2 2 2 12:13-1 8
8 Πράσινα Πουλιά 6 2 1 3 7:8-1 7
9 Πλάτων 6 2 1 3 14:16-2 7
10 Αρίων 6 2 0 4 10:17-7 6
11 Γαλαξίας 5 1 0 4 4:8-4 3
12 Τόλμη Περιστ. 6 0 2 4 2:11-9 2
13 Φωστήρας Καισ. 7 0 0 7 3:14-11 0
Γ’ Κατηγορία 4ος όμιλος

Match Score
14/10/2017 16:00
Λέοντες – Πέρα Κλουμπ
3 - 3
14/10/2017 16:30
Πατήσια – Πανιώνιος Καισ.
0 - 5
15/10/2017 10:00
Ατρόμητος Μετ. – Άρης Καλαμακίου
1 - 2
15/10/2017 10:30
Κρόνος Αιγάλεω – Δάφνη Αθηνών
1 - 1
15/10/2017 16:00
Νίκη Αλίμου – Δάσος Χαϊδ.
1 - 0
15/10/2017 16:00
Κρόνος Αθηνών – Λαρισαϊκός
1 - 4

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Νίκη Αλίμου 6 4 1 1 8+6 13
2 Άρης Καλαμακίου 6 4 1 1 13+5 13
3 Πανιώνιος Καισ. 5 4 0 1 17+10 12
4 Ατρόμητος Μετ. 7 4 0 3 17+10 12
5 ΑΟΝΦ Άτταλος 6 4 0 2 9+5 12
6 Πέρα Κλουμπ 6 3 1 2 13+5 10
7 Κρόνος Αθηνών 5 3 0 2 8+1 9
8 Δάσος Χαϊδ. 7 3 0 4 7-5 9
9 Λαρισαϊκός 4 2 1 1 10-1 7
10 Λέοντες 5 1 2 2 8-5 5
11 Δάφνη Αθηνών 6 0 4 2 6-3 4
12 Πατήσια 6 0 1 5 5-13 1
13 Κρόνος Αιγάλεω 7 0 1 6 6-15 1

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Διεκόπη στο 30’ λόγω έντονης βροχόπτωσης το ΑΣ Κωφών- Φίλαθλοι(0-0)

Φώτη Περιφάνη19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (7η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αρμενική- Αστέρας Νίκαιας 1-0

Φώτη Περιφάνη18/11/2017