stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (11-12/11)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (11-12/11)

Α’ Κατηγορία

Match

ΑΟ Κορωπίου – Κεραυνός Κερατέας

1 - 3

9. Match Day

11/12/2017, 15:00

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Παλληνιακός 10 7 2 1 24 - 7+17 23
2 Γλυκά Νερά 10 6 3 1 19 - 8+11 21
3 Κεραυνός Κερατέας 10 5 4 1 13 - 8+5 19
4 Αστέρας Βάρης 10 4 6 0 14 - 5+9 18
5 Άνοιξη 10 5 3 2 13 - 9+4 18
6 ΠΑΟ Καλυβίων 10 3 5 2 10 - 6+4 14
7 Μαρκό 10 3 5 2 8 - 6+2 14
8 Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. 10 4 2 4 16 - 17-1 14
9 Γιάννης Παθιακάκης 10 3 3 4 9 - 14-5 12
10 Άρης Βούλας 10 2 5 3 12 - 13-1 11
11 ΑΟ Ατλαντίς 10 3 2 5 13 - 19-6 11
12 Θησέας Ν. Μάκρης 10 1 6 3 10 - 14-4 9
13 Μάχη Μαραθώνα 10 1 5 4 8 - 13-5 8
14 ΑΠΟ Νικολακάκης 9 1 4 4 8 - 14-6 7
15 ΑΟ Κορωπίου 10 1 2 7 7 - 19-12 5
16 Λαυρεωτική 9 1 1 7 7 - 19-12 4
Β’ Κατηγορία

Match Score
11/11/2017 14:00
Νίκη Δροσιάς Παμπαιανικός
1 - 2
11/11/2017 14:00
Άρτεμις Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 0
11/11/2017 14:00
Αετός Πικερμίου Βουλιαγμένη
1 - 0
12/11/2017 14:00
Μαύρος Αετός Ωρωπός
2 - 1
12/11/2017 14:00
Παλλαυρεωτικός Δόξα Αγ. Άννας
2 - 0
12/11/2017 14:00
Κρυονέρι ΑΟ Σταμάτας
3 - 3
12/11/2017 14:00
Γέρακας Πρωτέας Παλ. Φωκ.
2 - 1
12/11/2017 15:00
Αφιδναϊκός Σαρωνικός Αναβ.
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Παλλαυρεωτικός 10 8 1 1 23 - 6+17 25
2 Παμπαιανικός 10 7 2 1 18 - 7+11 23
3 Άρτεμις 10 5 5 0 12 - 3+9 20
4 Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 10 5 2 3 16 - 8+8 17
5 Κρυονέρι 9 5 2 2 16 - 9+7 17
6 Ωρωπός 10 4 3 3 17 - 9+8 15
7 Βουλιαγμένη 9 4 3 2 9 - 5+4 15
8 Αετός Πικερμίου 10 4 2 4 13 - 130 14
9 Γέρακας 10 4 1 5 11 - 18-7 13
10 Πρωτέας Παλ. Φωκ. 10 3 3 4 14 - 12+2 12
11 Σαρωνικός Αναβ. 10 3 3 4 9 - 10-1 12
12 Νίκη Δροσιάς 10 3 3 4 7 - 11-4 12
13 ΑΟ Σταμάτας 10 2 4 4 10 - 15-5 10
14 Μαύρος Αετός 10 2 1 7 5 - 18-13 7
15 Δόξα Αγ. Άννας 10 1 1 8 7 - 24-17 4
16 Αφιδναϊκός 10 0 2 8 8 - 27-19 2
Γ’ Κατηγορία

Match Score
11/11/2017 15:00
Εθνικός Ν. Μάκρης – Φοίβος Βάρης
3 - 0
11/11/2017 15:00
Αμφιάραος – Ολυμπιακός Λαυρίου
4 - 2
11/11/2017 15:00
Πανσταυραϊκός – Καπανδρίτι
2 - 2
11/11/2017 15:00
Διόνυσος – Κουβαράς
5 - 0
11/11/2017 15:00
Νικηφόρος – Ραμνούς Γραμμ.
1 - 4
12/11/2017 15:00
Αστέρας Γλ. Νερών – Νικητές Ανθούσας
0 - 0
12/11/2017 15:00
Συκάμινο – ΑΟ Αυλών
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Εθνικός Ν. Μάκρης 7 6 1 0 17+14 19
2 Ραμνούς Γραμμ. 7 5 1 1 12+6 16
3 ΑΟ Αυλών 6 5 0 1 21+15 15
4 Αμφιάραος 7 3 3 1 14+4 12
5 Διόνυσος 7 3 2 2 17+9 11
6 Νικητές Ανθούσας 7 3 2 2 11+5 11
7 Αστέρας Γλ. Νερών 7 3 2 2 9+4 11
8 Συκάμινο 7 2 3 2 10+1 9
9 Φοίβος Βάρης 7 2 2 3 120 8
10 Πανσταυραϊκός 6 2 1 3 8-6 7
11 Καπανδρίτι 7 1 2 4 6-8 5
12 Κουβαράς 7 1 1 5 5-10 4
13 Ολυμπιακός Λαυρίου 7 0 2 5 3-15 2
14 Νικηφόρος 7 0 2 5 5-19 2

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Διεκόπη στο 30’ λόγω έντονης βροχόπτωσης το ΑΣ Κωφών- Φίλαθλοι(0-0)

Φώτη Περιφάνη19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (7η αγ.)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (18-19/11)

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ19/11/2017

Αρμενική- Αστέρας Νίκαιας 1-0

Φώτη Περιφάνη18/11/2017