stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (11-12/11)

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (11-12/11)

Α’ Κατηγορία

Match Score
11/11/2017 15:00
Γιάννης Παθιακάκης Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
2 - 1
11/11/2017 15:00
ΠΑΟ Καλυβίων Λαυρεωτική
1 - 0
11/11/2017 15:00
Άνοιξη ΑΠΟ Νικολακάκης
1 - 0
11/11/2017 15:00
Άρης Βούλας Θησέας Ν. Μάκρης
3 - 3
11/11/2017 15:00
Μαρκό ΑΟ Ατλαντίς
1 - 1
12/11/2017 15:00
Μάχη Μαραθώνα Γλυκά Νερά
1 - 3
12/11/2017 15:00
Αστέρας Βάρης Παλληνιακός
0 - 0
12/11/2017 15:00
ΑΟ Κορωπίου Κεραυνός Κερατέας
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Παλληνιακός 9 6 2 1 21 - 6+15 20
2 Γλυκά Νερά 9 6 2 1 18 - 7+11 20
3 Άνοιξη 9 5 3 1 11 - 5+6 18
4 Αστέρας Βάρης 9 4 5 0 14 - 5+9 17
5 Κεραυνός Κερατέας 9 4 4 1 12 - 8+4 16
6 ΠΑΟ Καλυβίων 9 3 4 2 9 - 5+4 13
7 Μαρκό 9 3 4 2 8 - 6+2 13
8 Ολυμπιακός Αγ. Στεφ. 9 3 2 4 12 - 15-3 11
9 ΑΟ Ατλαντίς 9 3 2 4 13 - 18-5 11
10 Άρης Βούλας 9 2 4 3 10 - 11-1 10
11 Γιάννης Παθιακάκης 9 2 3 4 6 - 13-7 9
12 Μάχη Μαραθώνα 9 1 5 3 7 - 10-3 8
13 ΑΠΟ Νικολακάκης 8 1 3 4 6 - 12-6 6
14 Θησέας Ν. Μάκρης 9 0 6 3 7 - 14-7 6
15 ΑΟ Κορωπίου 9 1 2 6 7 - 16-9 5
16 Λαυρεωτική 8 1 1 6 6 - 16-10 4
Β’ Κατηγορία

Match Score
11/11/2017 14:00
Νίκη Δροσιάς Παμπαιανικός
1 - 2
11/11/2017 14:00
Άρτεμις Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
2 - 0
11/11/2017 14:00
Αετός Πικερμίου Βουλιαγμένη
1 - 0
12/11/2017 14:00
Μαύρος Αετός Ωρωπός
2 - 1
12/11/2017 14:00
Παλλαυρεωτικός Δόξα Αγ. Άννας
2 - 0
12/11/2017 14:00
Κρυονέρι ΑΟ Σταμάτας
3 - 3
12/11/2017 14:00
Γέρακας Πρωτέας Παλ. Φωκ.
2 - 1
12/11/2017 15:00
Αφιδναϊκός Σαρωνικός Αναβ.
1 - 3

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Παλλαυρεωτικός 9 7 1 1 22 - 6+16 22
2 Παμπαιανικός 9 6 2 1 17 - 7+10 20
3 Άρτεμις 9 5 4 0 11 - 2+9 19
4 Κρυονέρι 9 5 2 2 16 - 9+7 17
5 Βουλιαγμένη 9 4 3 2 9 - 5+4 15
6 Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 9 4 2 3 14 - 8+6 14
7 Αετός Πικερμίου 9 4 1 4 12 - 120 13
8 Ωρωπός 9 3 3 3 13 - 9+4 12
9 Σαρωνικός Αναβ. 9 3 3 3 9 - 90 12
10 Νίκη Δροσιάς 9 3 3 3 7 - 9-2 12
11 Γέρακας 9 4 0 5 10 - 17-7 12
12 Πρωτέας Παλ. Φωκ. 9 3 2 4 13 - 11+2 11
13 ΑΟ Σταμάτας 9 2 3 4 9 - 14-5 9
14 Μαύρος Αετός 9 2 1 6 5 - 17-12 7
15 Δόξα Αγ. Άννας 9 1 0 8 6 - 23-17 3
16 Αφιδναϊκός 9 0 2 7 8 - 23-15 2
Γ’ Κατηγορία

Match Score
11/11/2017 15:00
Εθνικός Ν. Μάκρης – Φοίβος Βάρης
3 - 0
11/11/2017 15:00
Αμφιάραος – Ολυμπιακός Λαυρίου
4 - 2
11/11/2017 15:00
Πανσταυραϊκός – Καπανδρίτι
2 - 2
11/11/2017 15:00
Διόνυσος – Κουβαράς
5 - 0
11/11/2017 15:00
Νικηφόρος – Ραμνούς Γραμμ.
1 - 4
12/11/2017 15:00
Αστέρας Γλ. Νερών – Νικητές Ανθούσας
0 - 0
12/11/2017 15:00
Συκάμινο – ΑΟ Αυλών
2 - 1

Βαθμολογία
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Εθνικός Ν. Μάκρης 6 5 1 0 13+10 16
2 ΑΟ Αυλών 6 5 0 1 21+15 15
3 Ραμνούς Γραμμ. 6 5 0 1 11+6 15
4 Αμφιάραος 6 3 2 1 14+4 11
5 Διόνυσος 6 3 1 2 16+9 10
6 Νικητές Ανθούσας 6 3 1 2 11+5 10
7 Φοίβος Βάρης 6 2 2 2 12+2 8
8 Αστέρας Γλ. Νερών 6 2 2 2 7+2 8
9 Συκάμινο 6 2 2 2 9+1 8
10 Πανσταυραϊκός 6 2 1 3 8-6 7
11 Καπανδρίτι 6 1 2 3 6-4 5
12 Κουβαράς 6 1 0 5 4-10 3
13 Ολυμπιακός Λαυρίου 6 0 1 5 2-15 1
14 Νικηφόρος 6 0 1 5 4-19 1

stoplekto

Αρθρα απο stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ

ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ17/11/2017

«Βροχή » προστίμων από την Πειθαρχική της ΕΠΣΠ

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Μέλη της Ε.Π.Σ. Πειραιά στα γήπεδα

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει….

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Αναβάλλεται η αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Υποδομών (Εφηβικό –Παιδικό)

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΠ

Αντώνη Δαρζέντα17/11/2017