Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Έχασε αλλά άρεσε η Πανελευσινιακή Ένωση…

Με 4-2 ηττήθηκε σε φιλικό παιχνίδι η Πανελευσινιακή Ένωση απο τον Απόλλων Άνω Λιοσίων αλλά άφησε πολύ καλές εντυπώσεις ειδικά στο α΄ ημίχρονο, στο δεύτερο μισό του αγώνα ο τεχνικός του συλλόγου δοκίμασε όλους τους νεαρούς ποδοσφαιριστές που είχε στην διάθεσή του με αποτέλεσμα η ομάδα να χάσει τον ρυθμό της και τελικά το 2-1 του πρώτου ημιχρόνου να γίνει 2-4 για την ομάδα των Λιοσίων. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 15′ με τον Γκίνη και οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν δέκα λεπτά αργότερα με πέναλτι του Ντιόρ. Το 2-1 έκανε ο νεαρός Κατσάφαρος με υπέροχο δυνατό σούτ. Στο δεύτερο μισό του αγώνα οι φιλοξενούμενοι ήταν ανώτεροι και επικράτησαν εύκολα με 4-2.

Πανελευσινιακή Ένωση: Μικελόπουλος, Αξιώτης, Ράπτης, Καταγιάννης, Βάσσης, Μιχαήλος, Γκίνης, Κόρμαλης, Ρομάριο, Κατσάφαρος, Σαραντόπουλος.

Απόλλων Άνω Λιοσίων: Ματζουράνης, Ταωχαντάρης, Πλακουδάκης, Μπλάνης, Φιλιπίδης, Κυριαζόπουλος, Βούλγαρης, Ντιαλλό, Ντιόρ, Μαρίνης, Ακούρος.

Έπαιξαν και οι: Μικουτισβίλι, Μοτσκα, Ταχίρι, Φιτόπουλος, Πλάνας, Τσακογιάννης, Ζάχος, Καλογεράκης.