Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.

Έπαιξαν τα τρία λεπτά Χατζηκυριακείο – Κύπρος Κορυδαλλού…

Δεν άλλαξε τίποτα από πλευράς σκορ στον αγώνα Χατζηκυριακείου- Κύπρου Κορυδαλλού που έληξε τελικά με νίκη των γηπεδούχων 1-0 . Όπως ακριβώς είχε διαμορφωθεί πριν από την διακοπή στον προ μηνός αγώνα .

Έτσι η Κύπρος βρίσκεται στην τρίτη θέση με 31 βαθμούς σε 16 αγώνες , το Χατζηκυριάκειο με 29β. σε 17και ακολουθούν οι ΑΕ Νεάπολη 24 β σε 16 αγώνες , Αρμενική, Ολυμπιακός Περάματος (σε 16 αγώνες) , Σπίθα ( σε 17) με 22 βαθμούς.

Παίχτηκαν τα τρία εναπομείναντα λεπτά συν τέσσερα επιπλέον για τις καθυστερήσεις που κράτησε ο διαιτητής Ιωαννίδης.

Στο διάστημα αυτό το μόνο αξιοσημείωτο ήταν η αποβολή του Σέκα στο 93′ που κτύπησε αντίπαλο.

Οι δυο ομάδες κατέβηκαν χθες στο ΣΕΦ με τις παρακάτω ενδεκάδες :

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ : Παναγάκος, Κονόμι, Μαυρίκης Πιτσινός, Χαραλαμπόπουλος Δούλος, Γεργεριτάκης Σταύρου, Σταυρακόπουλος, Νάνος Ψαρούδης

ΚΥΠΡΟΣ: Παναγιώτου, Φίνος Λουκογιαννάκης, Ατματζίδης Σ., Παπαδόπουλος Πλάυλου, Σαουντόγκο, Βρανάς Ατματζίδης Ι. Σέκα Τζώρτζης